ПРОРОЦТВО СВЯЩЕННИКА ПРО МАЙДАН І ЯНУКОВИЧА

убийвовк


31 січня 07:57

german.jpg

 

ПРОРОЦТВО ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОГО СВЯЩЕННИКА, ОТЦЯ ГЕРМАНА БУДЗІНСЬКОГО ЗРОБЛЕНЕ В ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ РОКУ БОЖОГО 1991. 

Ні, ніхто не розуміє, що весь світ, а особливо Східна Європа, стоять на порозі страшних, кардинальних змін, як це було на початку двадцятого століття перед першою світовою війною. Сьогодні відбувся народний референдум про незалежність України. Є величезна ейфорія в народу нашого, який 350 років стогнав і знищувався в московському ярмі, що ми на кінець станемо вільними. Люди радіють та надіються, що все зле вже позаду, сподіваються на краще життя, на гарне майбутнє для себе і своїх дітей. 

Але на жаль не все так гарно буде в України та українців у найближчих чверть віку. Ще мине одне покоління, поки Україна отримає свою дійсну незалежність, бо сьогоднішня незалежність, це швидше декларація, ілюзія, ніж реальність цього історичного факту. 

Я хочу розказати те, що чекає на наш нарід у найближчих чверть віку: Ейфорія скоро мине, а з нею повернеться гірка реальність: люди поведуться на заклики фальшивих пророків, будуть закриватися заводи і фабрики, розпочнуться великі звільнення людей, почне рости безробіття, гроші знеціняться і втратять свою вартість, люди почнуть масово виїжджати за кордон на заробітки, як це і було колись. Почнуться нарікання від цих самих людей, які ще вчора раділи незалежності, то тепер вони ж будуть на цю незалежність страшенно нарікати. Так буде кілька років. 
По цих кількох роках життя трохи внормується економічно, але почнуться утиски та переслідування політичні. І так буде тривати 13 років аж до величезного здвигу людей в Києві, який буде мирною відповіддю народу на дії другого керманича України посісти владу в державі пожиттєво. 
Всього за чверть століття в Україні буде п’ять керманичів. Чотири керманичі мужчини. П’ятим керманичем України буде жінка, яку перед тим влада буде переслідувати та посадить до тюрми. А звільнить її з тюрми революційний нарід. 
Через 13 років ( з 2004-прим. ) прийде до влади третій керманич України, на якого всі щирі українці будуть покладати величезні надії. Але він стане дуже гірким розчаруванням для нашого народу. Замість приступити до тяжкої праці та реалізовувати надії народу, він буде займатися тільки пустослів’ям, самолюбуванням та нечесним збагаченням. Вся його каденція при владі - це даремно прогаяні роки життя для народу нашого. 
Бог дасть нам шанс через 13 років на нове життя, але цей Божий шанс Україна змарнує. Тоді знову в народі почне рости розпач та безнадія. І тоді Бог пошле нам страшну кару, до влади в Україні прийдуть треті совєти. Це буде страшна бандитська орда. 

- Отче, а коли це станеться ??? 

- Це станеться через 15 років після мої смерті!!! (Отець Герман Будзінський помер в січні 1995 року) 

- Отче, чи це будуть знову комуністи??? (Комуністи в Україні, в грудні 1991 року були заборонені) 

- Ні, це не будуть комуністи. Перші совєти прийшли до нас у 1939 році, другі прийшли в 1944 році, а треті совєти прийдуть до нас через 15 років по моїй смерті. А комуністи тоді, вже будуть діяти легально і будуть їхніми союзниками. Це буде така собі двоголова диявольська совєтсько-комуняцька гідра. Це буде нова орда на Україну, яка схоче перетворити наш нарід на своїх рабів. 
І ця диявольська гідра дірвавшись легально до влади розпочне страшні знущання над нашим народом. Невинних людей почнуть тяжко переслідувати, патріотів будуть бити, садити до тюрем, навіть вбивати. В людей будуть забирати їх майно, над ними будуть неймовірно знущатися.Плач і розпач буде панувати на всій Україні, бо ці бандити будуть скрізь: в міліції, в прокуратурі, таємній поліції, судах, державному апараті. Всюди буде страшна корупція і несправедливість. Всі хто зможе, будуть старалися покинути Україну. 
Москва ж буде всіляко підтримувати цю совєтсько-комуняцьку гідру та допомагати їй і мстити всім, хто схоче допомогти українцям, бо для Московщини, українці ніде не зможуть знайти захисту та справедливості, відродження України є смертельно небезпечним. 
Як покарання полякам, за їх тверду і послідовну підтримку українців і як попередження всім іншим народам світу, Москва повторить для Варшави другу Катинь. Це станеться через 70 років після першої Катині. (10 квітня 2010 року літак з польською урядовою делегацією на чолі з Президентом Лехом Качинським, яка мала намір відвідати Катинське кладовище, що розташоване під Смоленськом, зазнав катастрофи під час посадки, - загинули всі, хто перебував на борту літака - прим."Аратти") 
Вождь третіх совєтів буде бандитом і не маючи ніяких національних традицій та виховання почне насаджувати в Україні найгірші совєтські порядки колишньої імперії. Тоді настануть другі Крути, після яких відбудеться другий великий здвиг народу. Це буде перше повстання проти третіх совєтів, яке буде жорстоко подавлене диявольською владою. 
Московщина за допомогою третіх совєтів буде старалася втягнути Україну в нову імперію. Але вкінці, даремні будуть всі її зусилля, їй цього не вдасться зробити і за це вона буде покарана Богом. Розпочнуться переслідування та репресії проти всіх українських патріотів. Настануть нові сталінські часи. Новітнім енкаведистам буде дозволено все. Для них не буде існувати ані Бога, ані закону, ані моралі. 
Але не треба боятися, бо це триватиме дуже недовго. Зло ніколи не переможе добро. Бог змилосердиться над Україною і вождя третіх совєтів вб”ють. Він не добуде своєї каденції. Весь цей кровавий та жорстокий період буде дуже короткий і закінчиться другим великим народним повстанням. 
Цим другим повстанням, цей диявольський совєтсько-комуняцький режим буде зметений з лиця землі. Настане друга українська Коліївщина. Лють людей буде така страшна, що третіх совєтів і комуністів будуть лапати на вулицях і вбивати без суду і слідства. І цю помсту народу нашого ніхто не зможе зупинити, бо злочини які зроблять треті совєти і комуністи проти України та народу, будуть такі самі страшні, як сталінські. Обидві банди, третіх совєтів і комуністів, будуть заборонені та розпущені, а проти них буде організований та проведений новий Нюрнберг. Міжнародний судовий процес, аналогічний нюрнберзькому трибуналу. 
Все їхнє майно та гроші награбовані в України та українців будуть конфісковані, а ті треті совєти і комуністи, що лишаться живі, будуть покарані тюрмою. Отоді тільки, народиться дійсно незалежна Україна! 

- Отче, а коли це все станеться??? 
- Це станеться між річницею незалежності та річницею народження Тараса Шевченка. Його ж не даремно називають Пророком в нашому народі. Ці обидві дати мають для нас великий сакральний зміст. Шевченко ж, подіями минулого описував наше майбутнє. Тільки це розуміти треба, як і Біблію. Тому його так ненавидять вороги України. 
Після цього, як Україну очолить жінка, яка вийде з тюрми, на Україну чекає дуже скорий розвиток та велике майбутнє. Від сьогодні, через 35 років Україна стане однією з найсильніших держав світу. Такою, як зараз є Америка. 
А на Московщину впаде кара Божа за всі знущання, які вона зробила Україні впродовж 350 років та іншим народам. Московщину чекає розпад та повний занепад. З Володимира почалося і на Володимирі закінчиться.Така воля Божа. 

- Отче, а коли це буде ??? 
- Це станеться через століття після большевицького перевороту. 

- Отче, а чи можна щось змінити???

- Що написано на небесах, людина змінити не може, але все є в руках Божих і на нього в нас вся надія. Ми українці, повинні гідно перейти цю страшну сторінку своєї історії, завжди пам’ятати це, та мати, як урок на майбутнє, щоб це зло диявольське більше ніколи не повторилося на нашій землі.Свободи без боротьби не буває, але з нами Бог. А якщо з нами Бог, то хто ж тоді проти нас??? 

P.S. Отець Герман Будзінський ( р.н. 1905 – р.с. 1995 ) - монах-студит, греко-католицький священик, який пройшов понад 20 років тюрем та сталінських концтаборів. 

Джерело:http://www.aratta-ukraine.com/
 

Коментарі

На жаль, ці слова не належать о.Будзінському, оскільки немає жодного документу чи свідчення очевидців, учасників цього пророцтва. Греко-католицька церква на своєму сайті спростувала ці передбачення свого священника. Хіба, можливо, отець з небес промовляє чиїмись вустами чи водить рукою і посилає нам цей прекрасний месидж.

Від кого ви хочете документу? Від Бога? Ваша воля - вірити чи ні..

а ваш бог не может смиловаться сразу, без всех этих приколов - и сразу смягчить сердца кого надо и сразу настроить жизнь как в америке? или он не настолько всемогущ как его воображают , либо он любит наблюдать за этим "мыльным" сериалом... и как то не по христьянски - "будуть лапати на вулицях і вбивати без суду і слідства."... что то почерк не вяжется с автором всего самого чистого и светлого

Бог є всемогутнім, а нам даються проблеми для чогось, тобто для розуміння уроку долі. Людина вільна вибирати...

Для християнина тільки по плодах можна встановити правдиве походження цього тексту. Час усе покаже. Історичний час показує, що проти українського народу були скоєні жахливі злочини. Кров мучеників завжди стає насінням для нових поколінь. Мовчати на зло не можна. За все треба платити. Пробач, якщо просять пробачення. Але на все хай буде воля Божа!

Ми всі маємо закарбувати в кожній своїй клітині "на все воля Божа", але ми маємо ще бути вдячні за те, що маємо. Це не менш важливо - бути вдячним за те, що маємо. Бог дає людині краще з того, що вона заробила...

Для християнина тільки по плодах можна встановити правдиве походження цього тексту. Час усе покаже. Історичний час показує, що проти українського народу були скоєні жахливі злочини. Кров мучеників завжди стає насінням для нових поколінь. Мовчати на зло не можна. За все треба платити. Пробач, якщо просять пробачення. Але на все хай буде воля Божа!

Хочете вірте хочете не вірте. але я це чула ще приблизно у 1996 році. Правда все було не по датах. а перший. другий президент. Тоді ще шукала в Верховній Раді жінку по імені Юля./була зовсім непримітна/.Про тюрму не чула. Після "помаранчевої" вирішила. що це неправда. АЛЕ... Все час покаже. А ЖИТИ краще хотілося б усім. Всім бажаю миру і всього найкращого. Любіть УКРАЇНУ- всім серцем любіть, як любили люди з "Небесної сотні". СЛАВА УКРАЇНІ !!!

Як приємно, що нарід український просинається, ще потрібно зрозуміти, який урок нам послано Господом...

Я сподіваюсь, що так і буде, бо Юля вміє все зробити добре і я їй вірю. Бедемо жити надією.

ГОЛОВНЕ ЦЕ ВІРА! В НАС ЩЕ Є ПАТРІОТИ І ПРОФЕСІОНАЛИ! ЦЕ СВІДЧАТЬ НАШІ СОЛДАТИ В КРИМУ ...
СЛАВА ГЕРОЯМ -ЗАГИБЛИМ І ТЕПЕРІШНІМ -ГОРДИМОСЯ НИМИ...
Слава Україні.

ГОЛОВНЕ ЦЕ ВІРА! В НАС ЩЕ Є ПАТРІОТИ І ПРОФЕСІОНАЛИ! ЦЕ СВІДЧАТЬ НАШІ СОЛДАТИ В КРИМУ ...
СЛАВА ГЕРОЯМ -ЗАГИБЛИМ І ТЕПЕРІШНІМ -ГОРДИМОСЯ НИМИ...
Слава Україні.

ВСЕ ПРАВДА

І так буде ,як бог дасть!

щиро вірю що БОГ з українським народом!І тільки на нього надія.

Якщо народ почав вірити в різні роду пророцтва то це вже дійсно безвихідь і шлях в нікуди. А це найбільш що вражає народ.

На все воля Божа... І Бог нам воздасть. Головне,щоб деякі жителі сходу України не зраджували свою Батьківщину і не втягували нас в чергову авантюру і безпролазну пітьму.

Не знаю що й думати. П'ятим президентом обрано Порошенка...